Ankara’da gecenin fotoğrafı: Üç şehrin vekilleri buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın, Zonguldak ve Karabük’ün milletvekilleri Ankara’da buluştu, bölgeye yapılabilecek ortak yatırımları görüştü. Siyasette özlenen fotoğraf kısa sürede büyük ilgi uyandırdı.

BARTINSTAR/ANKARA

Bartın Milletvekili ve Meclis Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç’un, 22:30’da paylaştığı fotoğraf, kısa sürede onlarca beğeni ve yorum aldı. Görüşmeye Zonguldak milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar ile Karabük milletvekili Cumhur Ünal katıldı. Yılmaz Tunç, fotoğrafla birlikte “TBMM’de Zonguldak, Karabük, Bartın milletvekilleri olarak bölgemizin ortak yatırımlarını istişare ettik” bilgisine yer verdi.

Zonguldak vekilleri ise “Filyos Limanı, Filyos Endüstri Bölgesi, havalimanı başta olmak üzere bölgemizde her üç ilimizin ekonomisine büyük katkı sağlayacak önemli projeler hayata geçiyor” bilgisini verdi.

Fotoğrafa vatandaşların ilgisi de büyük oldu. Kısa sürede onlarca paylaşım ve yorum yapılan fotoğrafa Cafer Kıvanç adlı facebook kullanıcısı “TBMM’de Bartın-Zonguldak-Karabük milletvekillerimiz bir araya gelip istişarede bulunması, vatandaş olarak bizleri sevindirdi. İşte budur birlik beraberlik” yorumu yaptı.

Abdurrahman Tekin’in “Yılmaz Tunç, Cumhur Ünal, Niyazi Güneş beyler, Safranbolu Ahmetusta geçidi ile Abdipaşa-Bartın arası yol projesinin tez zamanda uygulamaya konulacağını duymayı bekliyoruz sizlerden” diye yazdı.

Kimisi “maşallah” dedi, kimisi “hayırlı uğurlu olsun” paylaşımı yaptı. Fahri Şeker adlı kullanıcının “Sayın vekillerim, bir Bartınlı olarak bölgemiz için Zonguldak stadı büyük eksiklik” yorumu dikkat çekti.

tiktok beğeni

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ankara’da gecenin fotoğrafı: Üç şehrin vekilleri buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir