Bankoğlu ve Aldatmaz Kumluca’da bayramlaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın milletvekilleri Aysu Bankoğlu ve Yusuf Ziya Aldatmaz, Kurban Bayramı’nın ilk günü birer saat arayla Kumluca’ya gelerek vatandaşlarla bayramlaştı.

BARTINSTAR/KUMLUCA

İlk ziyareti, AK Parti Milletvekili Yusuf Aldatmaz yaptı. AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan’la birlikte Kumluca’ya gelen Aldatmaz, önce Kumluca Belediyesi’ne giderek Başkan Mustafa Bozkurt ile bir araya geldi.

Vatandaşların da katıldığı görüşmede hem bayramlaşma hem de Kumluca’nın sorunları ele alındı. Bozkurt, Kumluca Belediyesi olarak yaptıkları çalışmaları anlattı. Bakanlıklardan gelecek iki iş makinası ile araç parkının genişleteceklerini anlatan Bozkurt, cenaze hizmet aracıyla ilgili çalışmaların sürdüğünü anlattı.

Görüşmede mevcut araç parkında gözüken ancak kayıp olan araçlar da gündeme geldi. Kurulduğu günden bu yana envantere giren ancak ortada olmayan bazı araçlarla ilgili çalışmalar yürütülüyor. Ayrıca Spor Lisesi konusunda bazı sorunların yaşandığı, konuyla ilgili çalışmaların sürdüğü kaydedildi.

Aldatmaz’ın Kumluca’dan ayrılmasından kısa süre sonra bu kez CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu Kumluca’ya giriş yaptı.

Ulus İlçe Başkanı Nazime Bayraktar ile birlikte gelen Bankoğlu, Kumluca meydanında vatandaşların arasına oturarak çay içti, vatandaşların bayramını kutladı.

BANKOĞLU: BIRAKIN KURBAN KESMEYİ, EMEKLİYİ BİR KİLO ETE MUHTAÇ ETTİLER

Vatandaşlardan yakın ilgi gören Bankoğlu, alım gücü iyice düşen çalışanların, emeklilerin artık kurban kesmek bir yana, bir kilo ete muhtaç hale getirildiğini söyledi.

Siyasette normalleşme ve anayasa değişikliğine ilişkin konuşan Bankoğlu, “Anayasa değişikliğinin, zor şartlar altında yaşamaya çalışan emekli vatandaşlarımıza faydası var mı? Anayasa çalışması elbette yürütülecek ancak esnaf zor durumda, emekli, işçi zor durumda. Anayasa tartışmaları ile gündemi bu gerçeklerden kaçırmak istiyorlar. Buna müsaade etmeyeceğiz. Halkımızın sorunlarıyla yakından ilgilenmeye devam edeceğiz. En düşük emekli maaşının asgari ücretle eşitlenmesine ilişkin kanun teklifini Meclis Başkanlığı’na sunduk” dedi.

Daha sonra sırasıyla esnaf ziyareti yapan Bankoğlu, vatandaşların bayramını kutladıktan sonra Kumluca’dan ayrıldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bankoğlu ve Aldatmaz Kumluca’da bayramlaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir