Bartın’da seçim bitti tartışma bitmedi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçim bitti, tartışması sürüyor. AK Parti adayı Yaşar Arslan’ın Saadet’e yönelik eleştirilerine yanıt CHP’den geldi. Gölbucaklı, “Milli görüş gömleğini çıkarıp parayı da bulunca değişmişsin. Yazıklar olsun” dedi.

24 Aralık 2014 seçimlerinin üzerinden neredeyse 1 hafta geçti. Ancak AK Parti’nin ikinci sıra adayı Yaşar Arslan, vekilliği kıl payı CHP’ye kaptırınca Saadet Partisi’ne yönelik eleştirilerini artırdı. Arslan’ın “CHP’yi kazandırdınız. Kına yakın” türünden tepkilerine Saadet cephesinden zaman zaman “Biz kazandırmadık, siz kaybettiniz” türünden yanıtlar geldi.

GÖLBUCAKLI: GELDİĞİN YERİ UNUTMUŞSUN

Daha çok sosyal medya üzerinden yürüyen tartışma, Yaşar Arslan’ın bazı Saadet Partililerin ismini anarak “Hakkımı helal etmiyorum. Kıyamette elim yakanızda” mesajı üzerine tepki bu kez CHP’den geldi. CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı’nın kamuoyuna açık mesajı çok sertti: “Yaşar Arslan beddua etmiş. (Bedduaya sormuşlar nereye gidiyorsun diye… Geldiğim yere demiş…) Kaybettin Yaşar Arslan. Daha neyin peşindesin. Geldiğin yeri bile unutmuşsun. Vefasızlık yapıyorsun. Milli Görüş gömleğini çıkarıp parayı da bulunca değişmişsin. Yazıklar olsun. Ayıptır senin yaptığın. Seçim bitti, rüya bitti. İtiraz ederek oyları saydırmaya kalktılar, senin gazını aldılar. Uyan artık…”

YAŞAR ARSLAN: SAADET DUALARLA KUTLAYABİLİR

Yaşar Arslan’ın paylaştığı ve CHP’nin tepkisini çeken mesajı ise şöyle: “Bartındaki Saadetliler Cumhuriyet meydanında kutlama yapabilirler. Bartın’da CHP’ye milletvekili kazandırdıkları için. Çalgılı çengili hatta dua ve niyazlarla. Belki amin diyen olur. Kimler mi onlar? Kendilerini çok iyi bilirler. Bartın’ın kelli felli aileleri. Mesela Gizliler, mesala Ali ihsan Mekeç ve ailesi, Ünal Yurtbay, Kazım Kaplan ve yandaşları… Siyaseten Hakkı’mı helal etmiyorum. Yevmil kıyamette her iki elim yakalarında olacak. Rabbime şikayetçi olacağım. Millet için ve ümmet için kalkacak her olumsuz elde hisseleri olacak. Ve ateşi size de dokunacak. Bunun vebali sizi de yakacak.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartın’da seçim bitti tartışma bitmedi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir