Bartınspor başkanlığına sürpriz talip! Resmen duyurdu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Haziran’da olağanüstü kongreye gitmeye hazırlanan Bartınspor başkanlığı için ilk talipli ortaya çıktı; eski başkan Mehmet Bulut. Ancak bir şartı var…

BARTINSTAR/SPOR

Haziran 2016’da yapılan kongreyle göreve gelen Mehmet Bulut, iki sezon Bartınspor’a başkanlık yapmıştı. Dönemin gözde müteahhidi olarak kaynaklarını Bartınspor’a aktarmaktan çekinmeyen Mehmet Bulut, daha sonra ekonomik koşulların bozulması üzerine görevi 2018’de bırakmıştı.

Kurduğu iddialı takımlarla hafızalarda yer edinen Mehmet Bulut, 14 Haziran’da yapılacak Bartınspor Olağanüstü Kongresi’nde sosyal medya adresinden bir açıklama yaptı. “Şampiyonluk için gerekli mücadeleyi ekibimle beraber sürdürmeyi, bu heyecanı yaşatmaya hazırım” diyen Bulut, şartını şöyle açıkladı:

“Çok değerli Bartınlı hemşerilerim, cefakar Bartınspor taraftarımız. Sayın Bakanımız Av. Yılmaz Tunç, milletvekillerimiz Yusuf Ziya Aldatmaz ve Av. Aysu Bankoğlu, Valimiz Dr. Nurtaç Arslan ve Belediye Başkanım M. Rıza Yalçınkaya, Ticaret Odası Başkanımız Halil Balık ve iş adamlarımız tek vücut olma halinde aday olur şampiyonluk için gerekli mücadeleyi ekibimle beraber sürdürmeyi, bu heyecanı yaşatmaya hazırım. Yoğun ilgi ve alaka için ayrıca teşekkürlerimi sunarım.”

Kulübü kongreye götüren Murat Yıldırım’ın devam etmek istemediğini bildirdiği belirtiliyor.

Mehmet Bulut’tan sonra Lütfi Bayrak, Ahmet Bayrak, Fahrettin Fırıncıoğlu, Serkan Yurtaçan, Kenan Dursun ve son olarak Murat Yıldırım, Bartınspor’a başkanlık yaptı. 14 Haziran, çoğunluk sağlanamazsa ise 22 Haziran’da Bartınspor yeni başkanını bulacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü
Bartınspor başkanlığına sürpriz talip! Resmen duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir