İŞTE ENES ESER’İN YÖNETİM KURULU

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartınspor’un merakla beklenen olağanüstü kongresi sonuçlandı. İstifa eden Mehmet Bulut’un sürpriz listesi ile başlayan kongrede Bartınspor eski futbolcusu, işadamı Enes Eser başkanlığına adaylığını açıkladı. Eser, kongreyi 47-6 gibi ezici bir üstünlükle kazanarak yeni başkan seçildi. 

İstifa eden Mehmet Bulut, son anda adaylığını açıkladı. Listesinde adını gören bazı isimler bu durumu kabul etmediğini duyurdu. Eski Başkan Mehmet Bulut’un 500 bin lira alacağını istemesi, kongreye damgasını vurdu. Kongreye katılanlar “Hiçbir başkan bu kulüpten alacağını istemedi” diyerek bu tavrı eleştirdi.

Delegeler büyük alkış ve tezahüratlarla Enes Eser’e adaylığını koyması çağrısında bulundu. Bunun üzerine Enes Eser, “Bulut alacağını almayacağını söylesin, adilce yarışırsak varım” deyince salon alkıştan yıkıldı. Salonun “Adaylığını açıkla, Bulut vazgeçmezse istifa edersin” önerisi üzerine Enes Eser listesini Divan’a sundu. Bu sırada gerek delegeler gerekse taraftarların Eser’e büyük destek verdiği gözlendi.

MEHMET BULUT, OYUNU ENES ESER’E VERDİ

Daha sonra iki liste oylamaya sunuldu. Enes Eser mavi zarfla, Mehmet Bulut ise beyaz zarfla yarıştı. Oylama sırasında büyük heyecan yaşandı. Mehmet Bulut’un oyunu Enes Eser’e vermesi gecenin en ilginç olayları arasında yer aldı. İlk 18 oy Eser’e çıkınca kongrenin sonucu da belli oldu. Enes Eser, geçerli oyların 47’sini almayı başardı. Mehmet Bulut’un listesi ise sadece 6 oyda kaldı.

ESER’İN LİSTESİNDE ÖNEMLİ İSİMLER VAR

Enes Eser’in listesinde Hüseyin Taner Çetin, Lütfi Bayrak, Fahrettin Fırıncıoğlu, Talha Gizli, Emre Önder, Ahmet Bayrak, Murat Karaman, Güngör Yavuzarslan, Sebahattin Dağ, Erdi Akpürçek, Necmi Eroğlu, Mustafa Keleşoğlu, Ekrem Arslan, Yılmaz Akdeniz, Turgut Altunçubuk, Murat Yıldırım, Oktay Özçelik, Yıldıray Güngörür, Mehmet Yürekyakan, Hilmi Özmen, Mehmet Çınlar gibi önemli isimler yer alıyor.

İŞTE İLK MESAJ: DOĞRULARI YAPARAK LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEĞİZ

Bartınspor’un yeni Başkanı, oylama sonrası “Bartınlı olmaktan gurur duyuyorum. Mehmet Bulut başkanımın da bizi zor durumda bırakmayacağını, alacağından vazgeçeceğini umut ediyorum. Bundan sonra inşallah Bartınspor’u profesyonel lige çıkarmak için canla başla çalışacağız. Yönetim listemizde olan tüm abilerimizden Allah razı olsun. Yönetimiyle, taraftarıyla, futbolcusuyla bir bütün olarak çalışacağız. Doğruları yaparak Bartınspor’u layık olduğu yere getireceğiz. Bu kulüp hepimizin. Oy veren, bizi layık gören herkese teşekkürler” diye konuştu.

Böylelikle Bartınspor’da olası bir kaosun önüne geçilmiş oldu. Kongrede sırasında Bartınspor eski başkanı Ercan Aydın’ın “Bartınspor the end” paylaşımı dikkat çekti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İŞTE ENES ESER’İN YÖNETİM KURULU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir