Bartınspor’da kongre günü! Yönetim listesi yükleniyor…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023 Temmuz’un oluşturulan yönetimin devam etmeme kararı ardından alınan kongre kararı, bugün sonuçlanacak. Kongrede önceki başkan Serkan Yurtaçan’ın liste vermesi bekleniyor.

Başkanlık yaptığı iki sezon boyunca biri play-off, biri de son iki haftaya kadar şampiyonluk kovalayan Bartınspor’la ilgili “İçimizde kalan ukte” yorumu yapan Yurtaçan, bir yıl aradan sonra yeniden sorumluluk üstlenmeye hazırlanıyor.

BARTINSTAR/SPOR

14 Haziran’da Olağanüstü Kongre kararı alan Bartınspor’da geçen hafta çoğunluk sağlanamamıştı. Bugün yapılacak kongre öncesi “kim başkan olacak” sorusu, birkaç saat sonra yanıtını bulacak.

Bartın TSO salonunda 18:00’de yapılacak kongrede geçen yıl görevi bırakan Serkan Yurtaçan’ın liste vermesi bekleniyor.

Bartın Belediyesi ve iktidar kanadının Yurtaçan’a sözlü destek verdiği, Bartınspor’un başarısı için ellerinden gelen desteği vereceklerini vaadettikleri öğrenildi.

HSY Yapı Market’in sahibi Serkan Yurtaçan’ın listesi henüz basına sızmadı. Ancak eski yönetimde yer alan birkaç isim dışında yönetimi bazı genç isimlerle güçlendirmesi bekleniyor.

Kongre öncesi yeniden sorumluluk almaya hazır olduğunu kaydeden Serkan Başkan, kongre öncesi BartınStar’a konuştu, “Eğer Bartın, bizimle beraber başarıyı ister gerekli katkıyı verirse, başarıya ulaşmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Gerekli bilgi, birikim ve tecrübeye sahibiz. Bu şehre daha önce yaşattığımız heyecanı taçlandırmak istiyoruz. Bunu elbirliği el birliği ile başarabiliriz” mesajı verdi.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bartınspor’da kongre günü! Yönetim listesi yükleniyor…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir