Bizim projelerimizin hepsi gerçekçi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP adayı Cemal Akın, 50+1 projesini anlatırken eleştirilere yanıt verdi: Trafik sorunu alttan üstten tünel yapacağız deyip bilgisayar oyunuyla çözülmez. Bizim de arkadaşlarımız var, Bartın’ı bilgisayar üzerinde bir değiştirir, şaşırırsınız. 

Seçim yaklaştı, sokaklar hareketlendi. MHP, Belediye Sosyal Tesisleri’nde aday tanıtım toplantısı düzenledi. “Bartın ehline emanet” sloganının kullanıldığı toplantıya katılım yoğun oldu. MHP İl Başkanlığı’ndan sosyal tesislere kadar yürüyüşle başlayan program coşkuluydu. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği programda bir konuşma yapan MHP Bartın Belediye Başkanı ve adayı Cemal Akın, rakiplerine ince göndermelerde bulundu. “10 yıldır görevdeyiz. Kim ne derse desin, halk bizi tanıyor” diyen Cemal Akın, konuyu seçim vaatlerine getirdi.

BÜTÇE VURGUSU YAPTI, ‘BİLGİSAYAR OYUNU’ DEDİ

Burada 50+1 proje gösterdik. Bu projelerden bir tanesi hariç 50 projenin tamamı Bartın Belediyesi’nin bütçesinden yapılabilecek projeler. Biz bütçemize göre konuşuyoruz. ‘Biz başkan olursak şuraya, buraya gideceğiz. Bakanlıklarda neler yapabileceğimize bakacağız’ diyorlar. Bunu biz yaptık, 7 milyon 350 bin Euro hibeyle Atıksu Arıtma Tesisi ve İnkumu Derin Deşarjı ve Atıksu Arıtma Tesisini gerçekleştirdik. Biz bunu yine yaparız.

*** Bartın’ı Allah’ın izniyle komple geliştireceğiz. Bugünden sonra Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarımızla, teşkilatımızla halkımıza kendimizi, projelerimizi anlatacağız. İftiraların doğru olmadığını anlatacağız. Biz dürüst siyaset yapacağız. Yalanlarla, dolanlarla işimiz yok. Halkımızda bunu biliyor.

*** Biz bugüne kadar olduğu gibi yine milletimizin emrinde olacağız. Allah inşallah 31 Mart seçimlerini hayırlara vesile eder. Biz bu hizmetleri halkımızla birlikte yapıyoruz. Onlarla kol kola girip koşturuyoruz, Bartın’a çağ atlatıyoruz. 2 dönemde Bartın’ın su, hava kirliliği ve kanalizasyon sorununu çözdük.

*** Bartın’da bir trafik meselesi var. Bu trafik meselesinin çözümü ‘Alttan, üstten tünel yaptım’ diyerek öyle bilgisayar oyunlarıyla olmaz. Benim burada da bilgisayarı iyi bilen arkadaşlarımız var. Onlar Bartın’ı bilgisayar üzerinde bir değiştirir, inanın buna şaşırırsınız. 15 dakika yapılır. Bizim çıkardığımız projeler 4 yılda çıkan projeler, yerleri belli. Usulen proje yapılmaz. Bu gördüğünüz projelerin hepsi gerçekçi projeler.

*** Otizmli kardeşlerimiz için bir merkez yaptık. ‘Otizmliler için merkez yapacağız’ diyorlarmış. Siz daha Bartın’ı tanımıyorsunuz. Biz Bartın’ın sokaklarını adım adım biliyoruz. 10 yılda 2 bin konutta biz toplantı yaptık. Bunları yapmaya ömürleri yetmez.

*** Biz halkımızı iyi tanıyoruz. Bizim aleyhimizde konuşanlar sizde bizi iyi tanıyın. ‘Kapıları açık tutacağız’ diyorlar. Biz siyasi hayatımızda hiç kapımızı kapatmadık. Belediye başkanlığı makamı milletin emrinde 24 saat olmaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bizim projelerimizin hepsi gerçekçi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir