CHP’nin Bartın adayları Ankara’da kürsüye çıktı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Spor Salonu’nda yapılan aday tanıtım toplantısında Bartın, Amasra, Kurucaşile, Ulus, Abdipaşa ve Kozcağız adayları, Genel Başkan Özgür Özel’le birlikte el kaldırıp fotoğraf çektirdi.

BARTINSTAR/ANKARA

CHP’nin seçim bildirgesi ve aday tanıtım toplantısı, Ankara Spor Salonu’nda yapıldı.

Toplantıda CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin “kalkınma, refah, dayanışma belediyeciliğini önceleyen 3 bölüm ve 15 başlık ve 105 sayfadan oluşan seçim bildirgesi tanıttı.

Toplantıya Bartın belediye başkan adayları da katıldı. Bartın adayı Rıza Yalçınkaya, Amasra adayı Recai Çakır, Ulus adayı Sabri Aktaş, Kurucaşile adayı Uğur Güneş, Kozcağız adayı Meliha Okutay ve Abdipaşa adayı Mehmet Şahin, kürsüye çıktı.

Genel Başkan Özgür Özel’le birlikte el ele salonu selamlayan Bartın adayları, salona tanıtıldı.

CHP, Kumluca’da aday çıkarmıyor. Saadet Partisi adayını destekliyor. Hasankadı’da ise yeni adayın bu hafta belirlenmesi bekleniyor.

Partinin seçim sloganı da belli oldu. “İşimiz gücümüz Türkiye” sloganı illere göre uyarlanacak. Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, aday tanıtım toplantısıyla ilgili “İşimiz Gücümüz Bartın” diyerek çevreci, güvenli, adil ve yaşanabilir bir Bartın için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” açıklaması yaptı.

Öte yandan CHP’nin belediye meclisi listesi de şekillenmeye başladı. Meclis için Selim Karakaş, Enes Gizli, Gülay Engin, Ceyda Sargın, Şamil Keser, Sefai Sarıbaş, Umut Avcı gibi isimler konuşuluyor. Mevcut meclis üyelerinden Alkım Tan ve Ahmet Çavuşoğlu’nun da listede yer alabileceği belirtiliyor.

Saadet Partisi ile Bartın merkez özelinde ittifak görüşmesi yürütüldüğü, Saadet’in listede iki isim istediği, ancak henüz bir uzlaşıya varılmadığı öğrenildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CHP’nin Bartın adayları Ankara’da kürsüye çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir