BAKANLIKTAN 1 MİLYON TL ÖDENEK GELDİ

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Genel Meclisi son toplantısında önemli kararlar aldı. Oturumda Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından Kozcağız beldesinde kapatılan yurt binasının Kozcağız Entegre Hastanesi’ne dönüştürülmesi gündeme geldi. İlgili madde Çevre ve Sağlık Komisyonu ile Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi. Ek bina onarımı kapsamında tadilatı yapılacak olan yurt binası ile nihai nihai karar Mart ayı meclis toplantılarında komisyonlardan gelen raporlar doğrultusunda verilecek. Başkan Kenan Dursun, proje için Sağlık Bakanlığından 1 milyon TL ödenek geldiğini ifade ederek konunun ilgili komisyonlarca değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da Kozcağız Entegre Sağlık Merkezi ek binasının faaliyete geçmesiyle birlikte Kozcağız’da 24 saat kaliteli sağlık hizmeti sunulacağını açıkladı.
Milletvekili Tunç, geçtiğimiz yıllarda yapımını tamamladıkları 8 Hekimli Aile Sağlığı Merkezinin Entegre Sağlık Merkezi olarak hizmet verdiğini ancak, Kozcağız beldesi ve çevre köylerinin ihtiyacına cevap verebilmesi için ek binaya ihtiyaç duyulduğunu, bu amaçla Kozcağız Entegre Sağlık Merkezi’nin Kozcağız halkına daha elverişli bir mekanda hizmet vereceğini söyledi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BAKANLIKTAN 1 MİLYON TL ÖDENEK GELDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir