İl Genel Meclisi’nde gizli oylama yapıldı

İl Genel Meclisi’nin Ocak ayı dördüncü oturumunda 5 kişilik denetim komisyonu için gizli oylama vardı. Atnen Aydoğan, Bekir Karabacak, Ayhan Özçelik, Ali Eyüp Ustaoğlu ve Abdullah Kaleli komisyona seçildi.

BARTINSTAR/GENEL

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Özel İdare Kanunun ilgili maddesini hatırlatarak “İl özel idaresinin bir önceki yıla ilişkin  gelir ve giderleri ile ilgili hesap ve işlemlerinin denetimi için kendi üyeleri arasından gizli oyla üye sayısı üçten az beşten fazla olmamak üzere bir denetim komisyonu oluşturur” hükmü gereğince  5 kişilik denetim komisyonunun mecliste yapılan gizli oylaması sonucu seçimlerin tamamlandığını söyledi.

Oylama sonucunda  komisyon Atnen Aydoğan, Bekir Karabacak, Ayhan Özçelik, Ali Eyüp Ustaoğlu ve Abdullah Kaleli’den oluştu. Meclisin oy birliği ile sonuçlanan seçimler ardından Kenan Dursun, bu ayın diğer aylardan farklı olarak meclis üyelerinin hem ihtisas komisyonlarında hem de seçilen üyelerin denetim komisyonlarında görev alacak olmalarından dolayı görevlerinin ve sorumluluklarının bir kat daha arttığını belirtti. Dursun, yapılacak çalışmalarda meclis üyelerine başarılar ve kolaylıklar diledi.

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
2.442.350

VAKA

2.322.511

İYİLEŞME

25.344

ÖLÜM

119.839

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
100.248.229

VAKA

55.362.744

İYİLEŞME

2.156.941

ÖLÜM

44.885.485

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bartın Star | Yeni Bartın'ın Açılış Sayfası'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Bartın Star | Yeni Bartın'ın Açılış Sayfası'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.