İşte MHP’yi seçime götürecek yeni yönetim

Yeni yönetimde toplumun her kesimini temsil edecek isimlerin yer almasına özen gösterildi. İlk sıraları Recep Çömlek, Kemal Özay, Hüseyin Çalıkoğlu, Hüseyin Alp Akın, Aykut Oktay Ulu, Emrah Taşdemir aldı.

MHP Bartın İl Başkanlığı’nın 9. Olağan Genel Kurulu, Ömertepesi Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Ercüment Özçelik’in tek adaylığında gidilen seçimde yeni yönetim ve disiplin kurulu oluşturuldu.

BARTINSTAR/SİYASET

Kongreye MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz katıldı. Pandemi tedbirleri nedeniyle salona 375 kişinin girmesine izin verildi. Cumhur İttfakı, AK Parti kongresinden sonra MHP kongresinde de kendini gösterdi. AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Yardımcısı Ayhan Tepe ile birlikte salondaydı. MHP Genel Başkanı Devlet Başkanı, kongreye mesaj gönderdi.

ERCÜMENT ÖZÇELİK 2015 ÖNCESİ VE SONRASI MHP’NİN DURUŞUNU ANLATTI

Divan oluşturulması ardından yapılan konuşmalarda önemli mesajlar verdi. Kongrenin tek adayı, mevcut İl Başkanı Ercüment Özçelik, konuşmasında partisinin 15 Temmuz 2016 öncesi ve sonrası tutumunu ve duruşunu anlatan bir konuşma yaptı. Siyasi mesajları sonunda “Tek devlet, tek millet, tek bayrak anlayışımız devlet politikası olmuştur. 2023 lider ülke hayali ve hedefi olan bir siyasi anlayışla gurur duymamız gerekir” ifadeleri dikkat çekti.

“2023 SEÇİMLERİNE HAZIR OLMANIN GURURUNU TAŞIYORUZ”

Özçelik, bu hedefe yürümek için akademisyenler, doktorlar, muhasebeciler, mali müşavirler, inşaat mühendisleri, makine mühendisleri, mimarlar, veteriner hekimler, değişik iş kollarından bir çok iş insanı, emekliler, ev hanımlarından oluşan, toplum ve seçmenin baktığında kendisini görebildiği bir yönetim hazırladıklarını vurgulayarak “2023 seçimlerine hazır olmanın gururunu taşıyoruz” ifadelerini kullandı. Özçelik, konuşmasını diğer tüm konuşmacılar gibi “Ne Mutlu Türküm Diyene” ifadeleriyle tamamladı.

Daha sonra yeni yönetim delegelerin onayına sunuldu. MHP’nin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU

Ercüment Özçelik; Recep Çömlek, Kemal Özay, Hüseyin Çalıkoğlu, Hüseyin Alp Akın, Aykut Oktay Ulu, Emrah Taşdemir, Kübra Alp, Orhan Kırşanlı, Sinan Özekin, Halil Doğan, Menekşe Kaya, Yılmaz Şahintürk, Şener Tabakoğlu, Hüseyin Uçkun, Burhan Pişkin, Hakan Orhan, Celil Çil, Hüsnü Aydın, Hakkı Karapınar, Fatih Aykın, Murat Sevilmiş, Cihan Uçar, Mustafa Gözen, Keramettin Şenkal, İlker Şahin, Ufuk Demir, Ayhan Ataman, Dursun Erbil, İbrahim Temur, Ömer Külük.

YEDEK ÜYELER

Süleyman Darçın, Mert Demirok, Nevzat Çevik, Muammer Çakır, Alaattin Küheylan, Ahmet Yılmaz, Salim Önal, Erhan Kara, Mehmet Ferit Çekici, Ömer Altunsaban, Hüseyin Sinaplı, Ufuk Hamarat, Ercan Gezginci, Alim Kılıç, İbrahim Aydın, Bilal Altınay, Hasan Ayhan, Ramiz Aksoy, Arzu Altıntop, Kemal Akdoğan, Ali Salih Akalın, Cevdet Suna, İbrahim Ay, Kadriye Aygün, Perihan Üre, Aziz Seyhan, Mehmet Akdemir, Veyis Ocakçı, Hasan Aktaş, Göksel Diren, Hüseyin Kaplan, Soner Akar.

DİSİPLİN KURULU

Aynur Yıldırım, Namık Kemal Kaya, Necdet Kalafat, Şevket Aydınoğlu, Sadettin Yıldız, Yaşar Bakkal, Turgay Karatoprak, Bayram Ali Caner, Harun Aydoğan, Yasin Çetin, Erkan Kütük, Hasan Taşçı, Muhammet Berber, Nevzat Özdemir.

ÜST KURUL DELEGELERİ 

Ercüment Özçelik, Murat Demir, Cemal Akın, Recep Çömlek, Kemal Özay. 

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
2.442.350

VAKA

2.322.511

İYİLEŞME

25.344

ÖLÜM

119.839

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
100.248.229

VAKA

55.362.744

İYİLEŞME

2.156.941

ÖLÜM

44.885.485

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bartın Star | Yeni Bartın'ın Açılış Sayfası'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Bartın Star | Yeni Bartın'ın Açılış Sayfası'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.