Kavallar Yaşamkent’te hayat Ağustos’ta başlıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  • Bartın’da son dönemde yapılan ender projelerden olan ve YTN İnşaat tarafından inşa edilen 100 dairelik Kavallar Yaşamkent konut projesinin yüzde 70’i tamamlandı.
  • Mülk sahipleri, Ağustos’tan itibaren dairelerine taşınmaya başlıyor. Proje kapsamında sınırlı sayıda kalan 110 metrekarelik 2+1 ve 135 metrekarelik 3+1 daireler sahiplerini bekliyor.
  • Yeni Bartın Devlet Hastanesi’ne yakınlığı ile dikkat çeken Yaşamkent, Bartın Üniversitesi güzergahı ve Filyos Endüstri bölgesine de hitap ediyor. Fiyatlar mı? Pek çok seçenek sunuluyor. Örneği yarısı peşin ödemelerde kredisiz ödeme seçenekleri gibi…

BARTINSTAR/EKONOMİ

Küresel krize neden olan pandemi süreci ve ardından yaşanan enflasyonist ortam, inşaat sektörünü vurdu. Bu dönemde konutta arz-talep dengesi bozuldu. Konut üretiminin dip yaptığı bu kritik süreçte Bartın’da peş peşe ürettiği projelerle dikkat çeken YTN İnşaat, geçen yıl başladığı Kavallar Yaşamkent projesini tamamlama aşamasına geldi.

BİR YILDA BİTME AŞAMASINA GELEN YAŞAMKENT’TEN LANSMAN FİYATIYLA DAİRE ALANLAR KAZANDI

Bir yıl gibi kısa bir sürede projenin fiziki tamamlanma oranı yüzde 70’e ulaştı. 2+1 ve 3+1 seçeneklerinden oluşan üç blok ve 100 daireden oluşan projeden konut satın alanlar, evlerine taşınmak için artık günlerini sayıyor.

YTN İnşaat İnşaat’ın Bartın Direktörü Birol Şenol, konut sahiplerinin Ağustos gibi evlerine taşınmaya başlayabileceklerini söylüyor. Eylül sonu itibarıyla tüm dairelerin oturuma hazır olacağını vurguluyor.

Kullanılan malzemeden sosyal donatılara, dairelerin özelliklerini, ilerleyen bölümlerde okuyacaksınız. Peki fiyatlar ne durumda. Kredi faizlerin yüksek olduğu böylesi dönemde nasıl ödeme seçenekleri var?

İŞTE FİYATLAR… KREDİSİZ ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNUYORUZ

Yaşamkent’te 110 metrekarelik 2+1 daireler 2 milyon 800 bin TL’den, 135 metrekarelik 3+1 daireler ise 3 milyon 500 bin TL fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Birol Şenol, kredi çekmenin maliyetine de değinerek, dairenin yarı fiyatını peşin ödeyenlere kredisiz ödeme kolaylıkları sunduklarını söylüyor.

Takas tekliflerine de açık olduklarını belirten Birol Şenol, “Ödeme seçenekleri için ofisimize bekleriz” diyerek telefon numarasını veriyor: 537 252 02 81

YAŞAMKENT; LOKASYONU VE MODERN ÇİZGİLERİYLE FERAH MEKANLAR SUNUYOR

Kavallar Yaşamkent, lokasyon özellikleri ile öne çıkıyor. Yeni yapılan 400 yataklı Bartın Devlet Hastanesi’ne çok yakın. Bartın’ın yeni büyüme ve gelişme alanı üzerinde yer alıyor.

Bartın merkeze, Filyos Ensdüstri bölgesine en yakın yaşam alanlarından. Üniversite güzergahında. Mugada, Amasra, İnkum üçgeninin tam ortasında. Yani tatil merkezlerine birkaç dakikada ulaşabilirsiniz.

Projenin özelliklerine gelince. Dört tarafı açık havadar, birbirini kesmeyen üç bloktan oluşan daireler, dış görüntüsüne ve iç kullanım alanlarına verdiği önem ile öne çıkıyor.

Mutfak, balkon ve salon dizaynı, geniş ve ferah mekanlar sunuyor. Dolap gövdeleri mdflam, kapaklar parlak beyaz highgloss olarak dikkat çekiyor. Buzdolabı, ankastre fırın ve mikro dalga yeri, özenle projelendirilmiş.

Zemin döşemelerinde 60/120 cm. 1.sınıf Ege Seramik veya Kütahya Seramik’le kaplı. Teras, balkon zemin döşemesinde 1. sınıf kaymaz Ege veya Kütahya Seramik kullanılmış.

Birinci sınıf çelik kapı, wc, banyo yer seramik ve duvar fayanslarında da aynı seramikler kullanılmış. İç kapılar birinci sınıf Amerikan panel ve lake boyalı, salon ve mutfak kapıları camlı ve çitalı olarak tasarlanmış.

Mutfak ve banyolarda birinci kalite E:C:A. bataryaları, salonda ve odalarda saten alçı duvar ve suya dayanıklı Dyo/Marshal/Filli marka boyalar dikkat çekici. Salon ve odalara capron üzerine 1.sınıf 8 mm. laminat parke, görüntülü kapı zili gibi detaylar, modern çizgiler oluşturuyor.

Xxx

66 DAİRELİK 1+1 OKYANUS KENT İNŞAATI BAŞLIYOR

Şaban Yeten’in sahibi olduğu YTN İnşaat, Kavallar’daki Yaşamkent’in hemen bitişiğinde yer alan 1+1 projesinin temelini yakında atıyor.

66 daireden oluşacak projede daireler, 2025’te tamamlanacak. Lansmana özel ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken proje, yatırım düşünenler için fırsatlar barındırıyor.

Şirketin Bartın Direktörü Birol Şenol, bir yıl önce Yaşamkent fırsatını kaçıranlara diyor ki; “Yaşamkent’ten evlenenler, bir yılda büyük bir avantaj elde etti. 1+1 projemiz, herkese uygun fırsatlar sunuyor.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kavallar Yaşamkent’te hayat Ağustos’ta başlıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir