Kayıplar peş peşe! Çakan ve Yalçınkaya’nın öğretmeniydi…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koronavirüs Bartın’da peş peşe can kayıplara neden oluyor. Sabah saatlerinde Kemerköprü’de Erdoğan Baki, öğleden sonra da Bartın eski Milli Eğitim Müdürü Mehmet Gümüş’ün acı haberi geldi. Gümüş; Zeki Çakan ve Rıza Yalçınkaya’nın da öğretmeniydi.

BARTINSTAR/SAĞLIK

Sosyal medya, Koronavirüs kaynaklı vefat haberlerinden geçilmiyor. Ulus’un İğneciler köyünden Covid-19 kaynaklı 6 vefat birden yaşandı. Bartın’da da peş peşe can kayıpları yaşanıyor. Bu gün sabah saatlerinde Kemerköprü Mahallesi’nde Erdoğan Baki yaşamını kaybetmişti. Öğleden sonra da emekli öğretmen Mehmet Gümüş’ün acı haberi geldi.

CHP MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTI

Zonguldak ve Bartın Endüstri Meslek Lisesi’nde öğretmenlik ve Bartın’da 7 yıl okul müdürlüğü yapan Mehmet Gümüş, 1997-2002 arasında da Bartın Milli Eğitim Müdürü olarak da görev yapmıştı. Bartın’ın eski milletvekilleri Zeki Çakan ve Rıza Yalçınkaya gibi binlerce öğrenci yetiştiren Mehmet Hoca, emekli olduktan sonra CHP’de siyaset yaptı. 2010 yılında CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı seçilen Mehmet Gümüş, 2 yıl sonraki kongrede aday olmadı.

ÖNEMLİ BİR EĞİTİMCİ SAYGIN SİYASETÇİ

2014 yılında dönemin il başkanının istifası üzerine partiyi kongreye götürmek üzere 45 günlüğüne İl Başkanı olarak atanan Gümüş, önemli bir eğitimci olduğu kadar saygın bir siyasetçiydi. Birkaç gündür Koronavirüs kaynaklı tedavi gören Mehmet Gümüş, yarın saat 10:30’da Karabük’te defnedilecek.

BartınStar olarak vefat edenlere Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kayıplar peş peşe! Çakan ve Yalçınkaya’nın öğretmeniydi…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir