Meliha Okutay için tanıtım toplantısı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Okutay: Kozcağız’ın yaşam standardını yükselterek, Beldemizi Çağdaş ortamlarda uygarca yaşayacağımız örnek kent haline getireceğiz.

NECDET AYDEMİR/BARTIN

BARTIN- CHP Kozcağız Belediye Başkan adayı Meliha Okutay için tanıtım toplantısı düzenledi. Şadırvan Caddesi’ndeki CHP İl Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, İl Başkanı Selim Karakaş, Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak ile partililer katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Aysu Bankoğlu, Okutay’ın Kozcağız için büyük şans olduğunu belirterek “Mart’ın sonu bahar. Baharda sevgiyle hep birlikte buluşacağız. Kozcağızlılar’a ‘Meliha Başkan geri dönüyor’ çağrısında bulunmak istiyorum” dedi.

Konuşmasına kendini tanıtarak başlayan Meliha Okutay ise “Kozcağız’ın yaşam standardını yükseltecek, çağdaş ortamlarda uygarca yaşayacağımız projelerin yapılıp hayata geçtiği ekonomik, sosyal, kültürel hayattaki zenginlikleri ile örnek kent haline getirmek hedefimizdir. Sağlıklı yaşam, sağlıklı şehirleşmeden geçer. Kozcağız’da yaşayanların arzu ettikleri, potansiyeliyle kaynakları olan, eğitim, kültür ve sanat anlamında çocuklarımız ve gençlerimiz için yaşanacak yer, misafirlerimiz için sıklıkla gelinmek istenen tercih bir kent haline getirmek hedefimizdir” dedi.

BİRLİKTE ÜRETTİĞİMİZ PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Okutay şu mesajları verdi: Birlikte ürettiğimiz projeleri hayata geçireceğiz. Hemşerilerimizin yerel yönetimin her aşamasında söz sahibi olduğu yönetim anlayışımızı kalıcı model haline getirmeyi ahlaki ve vicdani bir ödev olarak görüyorum. Bu arada Kozcağız’ın yerel yönetim anlayışında ilçe olmamanın, kurumsallaşamamanın sıkıntılarını bütün hemşerilerimizden dinledik. Bütün kurumlarımızla el birliği içerisinde Kozcağız’ı bir ilçe ve bir ile yakın olmanın güzelliği içerisinde hayatımızı paylaşmayı vaat ediyorum.

Milletvekili Bankoğlu da ilçe konusunda önümüzdeki hafta resmi adım atacaklarını ilan etti, “Hadri meydan” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Meliha Okutay için tanıtım toplantısı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir