Murat Yıldırım “Sözlerim yanlış anlaşıldı” dedi özür diledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumartesi günü yapılan Bartınspor olağanüstü kongresinde yaptığı konuşmada Bartın basını ilgili sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyleyen Bartınspor eski Kulüp Başkanı Murat Yıldırım, bir düzeltme yayınlayarak özür diledi.

Sözlerinin “Bartın Spor adına açılmış sosyal medya sayfalarıyla” ilgili olduğunu ifade eden Yıldırım, “Bartın yerel medyasını hedef almam söz konusu değildir. Bir daha yanlış anlaşılmadan dolayı yerel basınımızdan ve Bartın Spor sevenlerinden özür dilerim” dedi.  

BARTINSTAR/SPOR

22 Haziran 2024 Cumartesi günü yapılan Bartınspor Olağanüstü Kongresi’nin yankıları sürüyor.

Serkan Yurtaçan başkanlığındaki yeni yönetim kurulunun oy birliği ile göreve getirilmesiyle sonuçlanan kongrede bir teşekkür konuşması yapan eski Başkan Murat Yıldırım, “Genç bir takım oluşturarak bir tohum ekmek, geleceğe yatırım yapmak istedik” mesajı verdi, destek verenlere teşekkür etti.

Murat Yıldırım, konuşması sırasında bir de gündem olacak bir pot kırdı. Yerel basının abone yapılarak susturulmuş anlamına gelebilecek ifadeleri için kongre salonunda “Bartın Spor adı altında kurulan bazı sosyal medya sayfalarını kastettim” düzeltmesi yapan Yıldırım, bu kez de yazılı olarak bir özür mesajı yayınladı.

Yıldırım açıklamasında “Kongrede yaptığım konuşma sonrası gelen tepkiler üzerine açıklama yapmak zorunda kaldım. Kongre de yaptığım konuşmada yerel basını hedef almam söz konusu değildir. Bartın Spor adına açılmış olan kurumu ve Bartın’ımızı küçük düşürücü şahsımla alakalı yalan yanlış beyan paylaşan sosyal medya sayfalarına kullandığım ifade yerel basınımıza kullanılmış gibi lanse edilmesi beni ve sevenlerimi üzmüştür. Bir hususu bir daha düzeltmek isterim ifadem yanlış anlaşılmıştır. Kullandığım cümleler kamuoyuna paylaşılmıştır ve sonradan tekrar söz alarak ikinci kez düzeltmeme rağmen anlamsızca açıklamalar beni kırmıştır. Bir daha yanlış anlaşılmadan dolayı yerel basınımızdan ve Bartın Spor sevenlerinden özür dilerim” ifadelerini kullandı.

Yeni yönetime de başarılar dileyen Murat Yıldırım, “Yeni oluşan yönetim kadrosundaki arkadaşlarıma sonsuz başarılar dilerim. Kapım ve yüreğim kendilerine her zaman açıktır. Bartınsporumuzun başarılarını avucumuz patlayıncaya kadar alkışlamaya hazırız. En büyük temennimiz, bu gayretlerin şampiyonluk gibi ortak sevinç ve coşkulara dönüşmesidir” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Murat Yıldırım “Sözlerim yanlış anlaşıldı” dedi özür diledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir