Süleyman Soylu açıkladı: Bartın’da 2 çete çökertildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
bartinstar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’de kaç tane organize suç örgütünün çökertildiğini açıkladı. Bakan Soylu’nun paylaştığı tabloda Bartın’da 2 çetenin çökertildiği görüldü.

BARTINSTAR/GÜNDEM

Bakan Soylu’nun TRT Haber’de Yerel Organize Suç Örgütleri ile ilgili paylaştığı haritada da dikkat çeken bilgiler yer aldı. Haritaya göre 15.07.2016 tarihinden itibaren günümüze gerçekleştirilen 307 operasyonda 304 yerel organize suç örgütünün çökertildiği görüldü. Bu suç örgütlerinden 2’sinin Bartın’da olduğu kaydedildi.

Bakan Soylu, ” Cumhurbaşkanımıza arz etmiştim geçmişte. FETÖ devreden çıktıktan sonra yerine gelebilecek birkaç yapılanmadan bahsettim. Organize suç örgütlerine fırsat vermemiz gerektiğini anlattım. Bekir Bozdağ, Nurettin Canikli ile çalıştık. Türkiye’de Ankara’da otopark mafyasının öldürdüğü adamların, çocukların olduğunu biliyorsunuz değil mi? Ankara’da 348 operasyon gerçekleştirdik, çökerttik organize mafyayı. 41 operasyonda 30 ulusal çete çökerttik. 2 bin kişiyi yıl önce tutuklamışız. Nefes aldırmayız. Nefes alırlarsa, Türk töresinin lafıdır, bize gök girer kızıl çıkar! Bir tehlike ile daha karşı karşıya kaldık” ifadelerini kullandı.

bartinstar

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Süleyman Soylu açıkladı: Bartın’da 2 çete çökertildi
bartinstar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir