Yasin Önder 11 yıl sonra il müdürü olarak dönüyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Abdulsetter Bayram’ın Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile görevden alınmasıyla boşalan Bartın Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’ne atanan Yasin Önder, yeni görevine yarın başlıyor.

21 Nisan’dan bu yana boş olan görev için 2011’den bu yana Zeytinburnu İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak görev yapan Yasin Önder atanmıştı.

Bartın Ulus doğumlu 41 yaşındaki Yasin Önder, yüksek eğitimini Bartın ve Erzurum’da tamamladı. Bartın MYO’da Seracılık, Atatürk Üniversitesi’nde ise  Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü’nü tamamlayan genç müdür, çalışma hayatına 1998’de Çorum’da başladı. Uğurlar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde 2003’e kadar teknisyen olarak görev yapan Yasin Önder, 2003-2009 arasında bu kez Bartın’da aynı görevini yerine getirdi.

2009-2011 arasında İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Bitki Koruma Şube’de mühendis olarak görev alan genç bürokrat, son 9 yıldır İstanbul Zeytinburnu İlçe Müdürü olarak görev yapıyordu.

8 yıldır Bartın’da Tarım ve Orman İl Müdürü olarak görev yapan Abdulsetter Bayram, hakkında yürütülen bir soruşturma nedeniyle 21 Nisan’da Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile görevden alınmıştı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yasin Önder 11 yıl sonra il müdürü olarak dönüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir