Yazdıkları hikayeler kitap oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın’dan 30 bini aşkın öğrenci dün karne heyecanı yaşarken Ağdacı ilkokulu farklı bir mutluluk yaşadı. Okulun 4. sınıf öğrencileri okulun kuruluşundan bugüne yazdıkları hikâyeleri kitap haline getirdi.

Bir çok hikaye arasından seçilen başarılı çalışmalardan oluşan hikayelerden oluşan kitap çalışmasında öğrenciler özgüveni ve girişimci özellikleriyle göz doldurdu.

Okul Müdürü Engin Köstekçi, özgün çalışmayla ilgili “Geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimizin böyle bir çalışmaya imza atması bizleri gururlandırmıştır. Öğrencilerimize spor, sanat ve diğer alanlarda imkânlar sunarak kendilerini ifade etmeleri için her türlü gayreti göstermekteyiz. Okuyan, okuduğuyla kalmayıp yorumlayan ve araştıran bir gençlik yetiştirmek için tüm paydaşlarımızın katkısı ve öğretmen arkadaşlarımızın fedakârlıklarıyla çalışmaktayız. Bu eseri tüm öğrencilere okumalarını ve okudukça kendilerinin de bir şeyler yapabileceklerini görmelerini istiyorum. Ayrıca özellikle bu çalışmaya yazılarıyla katkı veren öğrencilerimi de tebrik ediyorum” dedi.

Müdür Köstekçi, söz konusu çalışmanın ortaya çıkmasında katkı sunan Prof. Dr. Hacı İbrahim Delice,  Dr. öğretim üyesi Tuna BEŞEN Delice,  Doç. Dr. Gökhan Gündüz, Dr. öğretim üyesi Hüseyin Demir, Öğr. Gör. Tunay Karakök ile tüm öğretmenlere teşekkür etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yazdıkları hikayeler kitap oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir